FAQ

Často kladené otázky …

  1. Aké spôsoby platby môžem využiť ?
   Odpoveď: Môžete použiť platbu na účet (bližšie informácie ako variabilný symbol, či číslo účtu Vám budú zaslané mailom pri objednávke), ale môžete zaplatiť aj pri prevzatí objednávky na dobierku (faktúra Vám bude zaslaná) … U niektorých produktov, ktoré sú vyrobené na mieru je možná len platba na účet, ak by ste si ich neprevzali pri platbe na dobierku – boli by už nepredajné.
  2. Je možné zmeniť parametre výrobku ako šírka, výška a iné ?
   Odpoveď: Áno je to možné, ale musíme výrobok navrhnúť na novo, preto to chvíľu trvá a je to spoplatnené ako nový návrh (cena sa pohybuje v závislosti od náročnosti a času, ktorý na úpravu potrebujeme). V prípade Vášho záujmu nás kontaktujte …
  3. Je možné vyrobiť výrobok podľa našich predstáv ?
   Odpoveď: Je to možné na základe našej vzájomnej komunikácie a cenového návrhu. V prípade záujmu nás kontaktujte …
  4. Ako rozbaliť balík tak,  aby sa výrobok v ňom nepoškodil ?
   Odpoveď: Niektoré výrobky, ktoré si objednávate sú krehké (najmä zápichy a dekorácie) a je preto nevyhnutné balíky rozbaľovať veľmi opatrne. Každý výrobok balíme do krabičky a tú zalepíme lepiacou páskou. Túto treba narezať opatrne nožíkom a následne otvoriť. V krabičke je zápich v bublinkovej fólii na pevnejšom kartóne. Tento kartón treba opatrne vybrať a potom vyslobodiť zápich resp. dekoráciu nastrihnutím bublinkovej fólie ostrými nožnicami. Len zriedka sa stane, že tovar poškodí prepravca.
  5. Dajú sa zápich, či dekorácia po ich poškodení ešte opraviť ?
   Odpoveď: Áno, vo väčšine prípadov sa dajú ľahko zlepiť v mieste poškodenia. Odporúčame Vám lepidlo Pattex® Wood Express. Na jednu z odlomených častí nanesiete malé množstvo lepidla a spojíte ju s druhou, tak aby nebolo vidno rozdiel či odskok medzi plochami zápichu, či dekorácie. Prebytočné lepidlo otriete drobnou pomôckou (ihlou alebo kovovým kolíčkom). Zápich necháte postáť 5 minút (prípadne viac podľa druhu použitého lepidla), ak je to nevyhnutné môžete ho aj jemne pritlačiť (lepené časti k sebe). Pravdepodobne bude fungovať aj zalepenie sekundovým lepidlom (nemáme odskúšané). Ak zápich zalepíte dobre, nie je možné si všimnúť že bol lepený a pevnejší bude v mieste lepenia ako v jeho iných častiach.